Header Top A

Team

Directeur - bestuurder                      : Titia Vollema
Directeur : Joan Damen
Teamleiders Ellen Rensen en Suzanne Koene
Administratie : Yvonne Geestman en Betsie Stormink
ICT : Jetty Hoogstraten
Speltherapeut : Joke van Kuijk
Psycho-diagnostisch medewerker : Mirjam Beijer
Jeugdarts : Jorien Kuyk
Logopedisten : Carola de Koning en Petra Koekkoek
Contactpersoon S.I. : Carien Brinkman en Judith Steffens
Video-interactiebegeleiding : Marty Neuteboom
Conciërge : Gert ten Kleij
Interne Begeleider : Caroline van Ark en Marty Neuteboom
Remedial Teacher : Jessica Freitag (leesspecialist), Carola de Koning (leesspecialist), Linda van Londen (leesspecialist), John Schlette (rekenspecialist)
Werkplekklas/ autismecoach : Nettty Proper
Hoogbegaafdheid/ Plusarrangement : Krista Hollander en Maaike Korte
Vakleerkrachten bewegingsonderwijs : Ria Beffers, Theo Vonk en Laura Godvree
Gezinscoach : Annemarie Datema
Maatschappelijk werker : Susan van Ussen (via de Kern)
Fysiotherapie : Brenda Pennings (via Fysiodé) en Doreen Nieuwdorp(via Fysiodé)
Combinatiefunctionaris : Anita Ruijter (via Sportbedrijf Deventer)
     
Groep 1/2A : Hanneke Klomp en Ida Journée
Onderwijsassistenten : Ida Journée en Annet Roeterdink
Groep 1/2B : Roos Meurs
Onderwijsassistenten : Simone Dekker en Sandra Preuter
Groep 3 : Jacqueline de Croon
Groep 3/4A : Sharon de Weerd
Groep 3/4B : Carien Brinkman en Elles van der Vegt (momentepel vervangen door Rinske Gerner)
Onderwijsassistenten : Yvonne Huits, Simone Dekker en Miranda Kogelman
Groep 4 : Ellen Baër en Stephanie Balster
Groep 4/5 : Sanne Vroklage
Groep 5 : Wilma Hertsenberg en Elles van der Vegt (momenteel vervangen Josine van Ulden)
LIO-stagiaire : Nancy Principe
Groep 5/6A : Anje Derks en Rinske Gerner
Groep 5/6B : Anne-Wil Volkerink en Liesbeth Lubbersen
Onderwijsassistente : Duygu Laleli
Groep 5/6VS : Melanie IJsseldijk en Liesbeth Lubbersen
Onderwijsassistente : Ery Bloemen 
Groep 6A : Elles Bruggeman en Elles van der Vegt (momenteel vervangen door Danique de Weerd)
Groep 6+ : Gözde Tatar
Leraarondersteuner : Alieke van Asselt
Groep 6/7A : Arno Scholten en Rinske Gerner 
Groep 6/7D : Michelle Sloot
Groep 7A : Marloes Koerhuis
groep 7VS : Esther Winters
Onderwijsassistenten Seren Eren en Özge Beyribey
Groep 7/8P : Judith Steffens en Josine van Ulden
Onderwijsassistente : Özge Beyribey
Groep 7/8S : Hans Neuteboom en Krista Hollander
Groep 7/8+ : Peter Mulders en Danique de Weerd
Onderwijsassistente Danique de Weerd 
Leraarondersteuner : Sabine van den Einde
Groep 8A : Henriëtte Schakelaar en Stephanie Balster
Groep 8VS : Jesse Beffers
Onderwijsassistente : Liesbeth de Vogel
Groep 8+ : Marlon van Dijck
Onderwijsassistente Nazli Ozer

 team excellente school 1